VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

Vestuvės – viena gražiausių gyvenimo švenčių, kupina jaudinančių emocijų, įkvepiančių svajonių ir tyriausių jausmų. Svajojate apie savo vestuvių dieną, įsivaizduojate vienas kitą, tuoktuvių vietą, nuotaiką, emocijas, artimus žmones šalia. Visus šiuos įsimintinus momentus ir akimirkas vestuvių fotografas sustingdo laike ir dovanoja Jums šiltus prisiminimus.

Leiskite fotoaparato, profesionalaus ir nuoširdaus darbo pagalba papasakoti  Jūsų vestuvių istoriją . Jei pasitikėsite manimi kartu nuosekliai suplanuosime Jūsų vestuvių dienos fotosesiją, apžiūrėsime vietas, kuriose planuojama atlikti jaunųjų asmeninę fotosesija, aptarsime visas detales, Jūsų pageidavimus ir galimus scenarijus, kuriuos gali pakoreguoti prastas oras ar kitos aplinkybės . Dirbu ir su drono fotografija, todėl pasirinktą bažnyčią ar tuoktuvių vietą gamtos apsuptyje, judu bei svečių būrį galėsime įamžinti iš paukščio skrydžio perspektyvos.

Mano tikslas – netrukdant natūralios veiksmų eigos, tikrais, stipriais ir prasmingais kadrais taip papasakoti Jūsų gražiausios dienos istoriją, kad ji taptų niekuomet nepamirštama!

Tikiu,  kad įsigilinimas į jaunųjų vestuvių fotosesijos viziją ir lūkesčius, sukaupta patirtis, techniniai įgūdžiai, savalaikis atidumas, optimistiškas požiūris į kiekvieną susidariusią situaciją bei kūrybiška įžvalga leis kartu pasiekti puikių rezultatų ir sukurti nepamirštamas vestuvių fotografijas.

Kad Jūsų gyvenimo šventė taptų nepakartojama!

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress